Dış Ticaret

Son olarak, firmamızdan dış ticaret konusunda da hizmet ve destek alabilirsiniz. Çeşitli kuruluş ve firmaların talepleri doğrultusunda birçok alanda uluslararası ticaret işlemlerini gerçekleştirmek mümkündür. Uzun müddete dayanan güçlü ağımızı vasıtasıyla yerli/yabancı çok sayıda şirket ile alım-satım ve ticaret/iş ortaklığımız bulunmaktadır. Dünyanın birçok coğrafyasında faaliyet göstermekle birlikte bunların içerisinde Rusya, Ortadoğu ülkeleri ve Yunanistan başta gelmektedir.

Firmamız insan hayatının en temel gereksinimlerinde biri olan barınma mekânları ve iş sahaları konusunda ne kadar hassas olunması gerektiğinin bilinciyle kendini sürekli güncelleyen, denetleyen ve çeşitli kuruluşlarla daima işbirliği içerisinde olan bir yapıya sahiptir. Gerekli tüm belge ve sertifikalara sahip olmasının yani sıra bu alanda ülkemizi hem yurt içinde hem de yurt dışında başarıyla temsil etmektedir.

Yaptığımız çalışmaların resim ve belgelerini hem web sitemizden hem de çeşitli iletişim kaynaklarından öğrenebilir, daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim kanallarımız sizler için her zaman açıktır.